Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
Женски дуксер
Код на производ:
(NF0A4M7CN3N1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Standard

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот outdoor дуксер со капа The North Face STANDARD е згодно класично парче облека што можете да го носите во секое време и каде било. Без разлика дали сакате удобност после ден на скијање или планинарење или едноставна удобност за време на слободното време во градот, овој дуксер со капа има се што ви треба. Класичниот дизајн и пријатната ткаенина се безвременски. Истакнете се со задебелено TNF лого на центарот на дуксерот. Спецификација: Standard fit Прилагодлива капа Еластични манжетни на ракавите и рабовите Кенгурски џеб Карбонизирана завршница.
Подетално

Женскиот outdoor дуксер со капа The North Face STANDARD е згодно класично парче облека што можете да го носите во секое време и каде било. Без разлика дали сакате удобност после ден на скијање или планинарење или едноставна удобност за време на слободното време во градот, овој дуксер со капа има се што ви треба. Класичниот дизајн и пријатната ткаенина се безвременски. Истакнете се со задебелено TNF лого на центарот на дуксерот.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Прилагодлива капа
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Кенгурски џеб
 • Карбонизирана завршница

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош