Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
NIKE Starting 5
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ5836-010)
NIKE

NIKE Starting 5

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Starting 5 машкиот дуксер за кошарка е идеална за секој кој негува кошаркарски стил на облекување на и надвор од теренот. Тој е одличен избор за играње улична кошарка за време на студено време или за прикривање после напорен тренинг. Пространата капуљача ја обезбедува потребната покриеност кога е ладно и го носи препознатливиот стил на NBA ѕвездите. Направен од удобно, меко и топло руно, моделот ја слави годишнината од моделот Nike Force. Смелите бои и винтиџ графиките во комбинација ве враќаат во раните 80-ти на минатиот век. Технологијата Therma-Fit ја регулира природната топлина на телото за да ве загрее во текот на студеното време. Предниот кенгур џеб ги чува вашите мали предмети безбедни, додека ткаената Nike Force етикета ја истакнува посветеноста и љубовта кон брендот. Спецификација: Машки дуксер за кошарка Кенгур џеб Therma-Fit технологија Капуљача Ткаена Nike Force етикета Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Starting 5 машкиот дуксер за кошарка е идеална за секој кој негува кошаркарски стил на облекување на и надвор од теренот. Тој е одличен избор за играње улична кошарка за време на студено време или за прикривање после напорен тренинг. Пространата капуљача ја обезбедува потребната покриеност кога е ладно и го носи препознатливиот стил на NBA ѕвездите. Направен од удобно, меко и топло руно, моделот ја слави годишнината од моделот Nike Force. Смелите бои и винтиџ графиките во комбинација ве враќаат во раните 80-ти на минатиот век. Технологијата Therma-Fit ја регулира природната топлина на телото за да ве загрее во текот на студеното време. Предниот кенгур џеб ги чува вашите мали предмети безбедни, додека ткаената Nike Force етикета ја истакнува посветеноста и љубовта кон брендот.
Спецификација:

 • Машки дуксер за кошарка
 • Кенгур џеб
 • Therma-Fit технологија
 • Капуљача
 • Ткаена Nike Force етикета
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош