Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
THE NORTH FACE Insulation Hybrid
Машка јакна
Код на производ:
(NF0A5IMDB9K1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Insulation Hybrid

Претходна цена
10.290 ДЕН
Моментална цена
10.290 ДЕН
Моментална цена
10.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Откријте ја врвната топлина на патеката без да се грижите за тежината и обемот, со машката outdoor јакна The North Face INSULATION HYBRID. Со џебови со патент за да ги чувате вашите основни работи безбедни и доволно лесна за да се спакува во ранец, оваа пријатна јакна е совршен придружник на сите ваши прошетки. Комбинирајте го со маица со долги ракави за време на сувите, но студени денови за да ја задржите телесната топлина и да имате долготрајна удобност. Спецификација: Затворање со патент Еластични манжетни Џебови со патент 88,4g синтетичка изолација Внатрешен џеб на градите и џеб за телефон Фиксна капа Заштитник за брадата Состав: 100% полиестер.
Подетално

Откријте ја врвната топлина на патеката без да се грижите за тежината и обемот, со машката outdoor јакна The North Face INSULATION HYBRID. Со џебови со патент за да ги чувате вашите основни работи безбедни и доволно лесна за да се спакува во ранец, оваа пријатна јакна е совршен придружник на сите ваши прошетки. Комбинирајте го со маица со долги ракави за време на сувите, но студени денови за да ја задржите телесната топлина и да имате долготрајна удобност.
Спецификација:

 • Затворање со патент
 • Еластични манжетни
 • Џебови со патент
 • 88,4g синтетичка изолација
 • Внатрешен џеб на градите и џеб за телефон
 • Фиксна капа
 • Заштитник за брадата
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош