Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
UNDER ARMOUR Favorite Wodmark
Женски хеланки
Код на производ:
(1356403-090)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Favorite Wodmark

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Создадени за да го извлечат максимумот од вас, женските хеланки за тренирање Under Armour FAVORITE WORDMARK ја обезбедуваат удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Кројот одговара на телото, но не се стеснува, а лесната, мека ткаенина ви дава задоволство додека вежбате. Високиот, еластичен појас обезбедува идеална покриеност. Омилените женски хеланки за тренинг на Wordmark се вашиот најдобар сојузник во тренинзите. Спецификација: Женски хеланки за тренинг Висок, еластичен појас Состав: 58% памук, 32% полиестер, 10% еластин.
Подетално

Создадени за да го извлечат максимумот од вас, женските хеланки за тренирање Under Armour FAVORITE WORDMARK ја обезбедуваат удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Кројот одговара на телото, но не се стеснува, а лесната, мека ткаенина ви дава задоволство додека вежбате. Високиот, еластичен појас обезбедува идеална покриеност. Омилените женски хеланки за тренинг на Wordmark се вашиот најдобар сојузник во тренинзите.
Спецификација:

 • Женски хеланки за тренинг
 • Висок, еластичен појас
 • Состав: 58% памук, 32% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош