Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark
Код на производ:
(1361433-781)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Woven Graphic Wordmark

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за тренинг Under Armour Woven Graphic Wordmark се дел од колекцијата UA Woven, која има за цел да создаде совршен сет на опрема за загревање што ги одржува вашите мускули подготвени. Дополнително, може да се носи за секаков спорт или тип на тренинзи, а лесно може да се спакува во мала спортска торба која можете да ја носите насекаде. Лесната технологија UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето, така што немате изговор да останете внатре. Спецификација: UA Storm технологија Лесна ткаенина Странични џебови Еластичен прилагодлив појас Внатрешен спој: 20 cm Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машките шорцеви за тренинг Under Armour Woven Graphic Wordmark се дел од колекцијата UA Woven, која има за цел да создаде совршен сет на опрема за загревање што ги одржува вашите мускули подготвени. Дополнително, може да се носи за секаков спорт или тип на тренинзи, а лесно може да се спакува во мала спортска торба која можете да ја носите насекаде. Лесната технологија UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето, така што немате изговор да останете внатре.
Спецификација:

 • UA Storm технологија
 • Лесна ткаенина
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Внатрешен спој: 20 cm
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош