Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
THE NORTH FACE Sally
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(NF0A3M5J6S11)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Sally

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
8.090 ДЕН
Моментална цена
8.090 ДЕН
Моментална цена
8.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лежерно стилски, женските outdoor панталони The North Face SALLY се направени од водоотпорна и прозрачна DryVent™ 2L ткаенина за да ве одржува суви. Лесната еколошка изолација Heatseeker™ обезбедува топлина дури и при влажно време. Ремени со еластична гума ви помагаат полесно да ги фиксирате панталоните со чевли. Засилените слоеви обезбедуваат издржливост додека џебовите со патент ги чуваат вашите основни работи на безбедно место. Спецификација: Standard fit Ткаенина DryVent™ 2L Heatseeker™ Еко изолација Ремени со еластична гума Засилени слоеви Состав: 100% полиестер.
Подетално

Лежерно стилски, женските outdoor панталони The North Face SALLY се направени од водоотпорна и прозрачна DryVent™ 2L ткаенина за да ве одржува суви. Лесната еколошка изолација Heatseeker™ обезбедува топлина дури и при влажно време. Ремени со еластична гума ви помагаат полесно да ги фиксирате панталоните со чевли. Засилените слоеви обезбедуваат издржливост додека џебовите со патент ги чуваат вашите основни работи на безбедно место.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Ткаенина DryVent™ 2L
 • Heatseeker™ Еко изолација
 • Ремени со еластична гума
 • Засилени слоеви
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош