Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
NIKE Chicago Bulls
Код на производ:
(AJ5056-010)
NIKE

NIKE Chicago Bulls

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Chicago Bulls се машки кошаркарски шорцеви за сите љубители на НБА кошарката. Обезбедете си лежерност, удобност и брилијантно стилизирани комбинации. Графиката на НБА тимот му оддава почит на вашиот омилен кошаркарски клуб. Мрежестиот материјал нуди лесен за дишење, а нашата позната Dri-FIT технологија гарантира дека ќе останете суви и свежи. Еластичниот појас со јамка лесно се прилагодува. Не дозволувајте убавото и сончево време да ве натера да останете дома. Страничните џебови се одлични за складирање на сите потребни ситници. Спецификација: Машки кошаркарски шорцеви Странични џебови Dri-FIT технологија Еластичен појас со јамка 100% полиестер.
Подетално

Nike Chicago Bulls се машки кошаркарски шорцеви за сите љубители на НБА кошарката. Обезбедете си лежерност, удобност и брилијантно стилизирани комбинации. Графиката на НБА тимот му оддава почит на вашиот омилен кошаркарски клуб. Мрежестиот материјал нуди лесен за дишење, а нашата позната Dri-FIT технологија гарантира дека ќе останете суви и свежи. Еластичниот појас со јамка лесно се прилагодува. Не дозволувајте убавото и сончево време да ве натера да останете дома. Страничните џебови се одлични за складирање на сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски шорцеви
 • Странични џебови
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен појас со јамка
 • 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош