Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
Код на производ:
(UT21500-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Uni-ssentials

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance Uni-ssentials е унисекс lifestyle дуксер кој ќе ве стопли пред и после тренинг. Направено од ултра-удобно фризер кое се чувствува удобно против кожата и ве одржува топло во студените денови. Пространата, прилагодлива капа е обложена со екстра-меки памучни ленти за дополнителна топлина, а истовремено ве заштитува од ветер и дожд. Раширените ребрести манжетни спречуваат несакано движење на дуксерот и продирање на ладен воздух. Кенгурскиот џеб ќе ги собере сите ваши потребни ситници, а логото на NB ќе го истакне вашиот спортски став. Овој дуксер NB го задоволува нашиот стандард за зелен лист и е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и релаксиран, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил. Спецификација: Унисекс дуксер со капа Капа обложен со мек фротир Лого на NB Состав: 60% памук и 40% полиестер Ребрест еластичен дел.
Подетално

New Balance Uni-ssentials е унисекс lifestyle дуксер кој ќе ве стопли пред и после тренинг. Направено од ултра-удобно фризер кое се чувствува удобно против кожата и ве одржува топло во студените денови. Пространата, прилагодлива капа е обложена со екстра-меки памучни ленти за дополнителна топлина, а истовремено ве заштитува од ветер и дожд. Раширените ребрести манжетни спречуваат несакано движење на дуксерот и продирање на ладен воздух. Кенгурскиот џеб ќе ги собере сите ваши потребни ситници, а логото на NB ќе го истакне вашиот спортски став. Овој дуксер NB го задоволува нашиот стандард за зелен лист и е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и релаксиран, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил.
Спецификација:

 • Унисекс дуксер со капа
 • Капа обложен со мек фротир
 • Лого на NB
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Ребрест еластичен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош