Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
NIKE Sportswear Club+
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4663-691)
NIKE

NIKE Sportswear Club+

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club+ машкиот дуксер користи рециклирано руно во три бои. Врз основа на нашата традиционална ткаенина од руно, ја има сета сигурна мекост и удобност кои ги знаете и сакате, но со нова конструкција. Ткаенината од руно обезбедува го познатото чувство на удобно вклопување на кое се враќате одново и одново. Еластичните манжетни и поработ се движат со вас и помагаат да се загреете додека кенгур џебот е идеален за складирање на мали предмети и за загревање на вашите раце. Спецификации: Standard fit Еластични манжетни и пораб Ткаенина од руно Кенгур џеб Перење во машина Состав: 77% памук, 23 % полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club+ машкиот дуксер користи рециклирано руно во три бои. Врз основа на нашата традиционална ткаенина од руно, ја има сета сигурна мекост и удобност кои ги знаете и сакате, но со нова конструкција. Ткаенината од руно обезбедува го познатото чувство на удобно вклопување на кое се враќате одново и одново. Еластичните манжетни и поработ се движат со вас и помагаат да се загреете додека кенгур џебот е идеален за складирање на мали предмети и за загревање на вашите раце.
Спецификации:

 • Standard fit
 • Еластични манжетни и пораб
 • Ткаенина од руно
 • Кенгур џеб
 • Перење во машина
 • Состав: 77% памук, 23 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош