Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant
Машки панталони
Код на производ:
(1954421464)
COLUMBIA

COLUMBIA Shafer Canyon™ Pant

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Shafer Canyon™ се машки скијачки панталони. Нивната терморефлективна облога Omni-Heat™ ви обезбедува оптимална топлина, додека технологијата Omni-Tech™ со својата повеќеслојна конструкција го спречува навлегувањето на вода и ветер, ве одржува суви и обезбедува максимална удобност. Прилагодливиот појас на овие панталони обезбедува целосна персонализација и фит, контурираните колена го олеснуваат движењето наоколу, а затворањето на копчињата на долниот дел овозможува брзо да се облекуваат и исклучуваат хеланките. Спецификација: Машки скијачки панталони Omni-Tech™ водоотпорна и прозрачна конструкција Omni-Heat™ облога што рефлектира топлина Растегливост на ткаенината во две насоки Прилагодлив појас Џебови со патент Внатрешна гама на нозете.
Подетално

Columbia Shafer Canyon™ се машки скијачки панталони. Нивната терморефлективна облога Omni-Heat™ ви обезбедува оптимална топлина, додека технологијата Omni-Tech™ со својата повеќеслојна конструкција го спречува навлегувањето на вода и ветер, ве одржува суви и обезбедува максимална удобност. Прилагодливиот појас на овие панталони обезбедува целосна персонализација и фит, контурираните колена го олеснуваат движењето наоколу, а затворањето на копчињата на долниот дел овозможува брзо да се облекуваат и исклучуваат хеланките. Спецификација:

 • Машки скијачки панталони
 • Omni-Tech™ водоотпорна и прозрачна конструкција
 • Omni-Heat™ облога што рефлектира топлина
 • Растегливост на ткаенината во две насоки
 • Прилагодлив појас
 • Џебови со патент
 • Внатрешна гама на нозете

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош