Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR L.DOWN JACKET+F
COLMAR L.DOWN JACKET+F
COLMAR L.DOWN JACKET+F
COLMAR L.DOWN JACKET+F
Женска јакна
Код на производ:
(2892F-4WN-99)
COLMAR

COLMAR L.DOWN JACKET+F

Претходна цена
45.390 ДЕН
Моментална цена
45.390 ДЕН
Моментална цена
45.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 XS
 • 42 S
 • 44 M
 • 46 L
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40 XS
42 S
44 M
46 L
48 XL
50
52
54
56
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2896F-8XE-99
40.232 ДЕН
Заштеда 20%
50.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2978-1VC-01
24.712 ДЕН
Заштеда 20%
30.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2976-2XC-126
34.232 ДЕН
Заштеда 20%
42.790 ДЕН
Помош