Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
PUMA x Minecraft Aop Tee
Машка маица
Код на производ:
(534375-02)
PUMA

PUMA x Minecraft Aop Tee

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката lifestyle маица на Puma MINECRAFT е дел од колекцијата чиј дизајн е инспириран од познатите игри. Уникатната графика, светлата палета на бои, смелите и геометриските форми резултираат со колекција која совршено одговара на вашиот стил на играње. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Еластична манжетна на јаката Графика Силиконско лого на Minecraft на градите Состав: 100% памук.
Подетално

Машката lifestyle маица на Puma MINECRAFT е дел од колекцијата чиј дизајн е инспириран од познатите игри. Уникатната графика, светлата палета на бои, смелите и геометриските форми резултираат со колекција која совршено одговара на вашиот стил на играње. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластична манжетна на јаката
 • Графика
 • Силиконско лого на Minecraft на градите
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 849913-02
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 534058-85
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 533485-01
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош