Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie
Женски дуксер
Код на производ:
(1365844-035)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Mesh Hoodie

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер со капуљача Under Armour UA Rival Fleece Mesh Hoodie ви овозможува да останете удобни и подготвени за целодневни активности. Направен е од ултра мека ткаенина од руно со умерена тежина која е избришана одвнатре за да ви даде дополнителна топлина и удобност. Во лежерно вклопување, овој модел има раглан ракави, прилагодлива капа, преден џеб и метално затворање на горниот дел за лесно менување. Дополнителен слој од мрежестиот материјал е поставен на џебот и долниот раб за да се овозможи поголема дишливост кога се носи. Спецификација:• Женски дуксер со прилагодлива капа• Мека и топла руно ткаенина избрусена одвнатре• Раглан ракави• Кенгурски џеб• Дополнителен слој од мрежен материјал• Состав: 80% памук, 20% полиестер; мрежа: 100% полиестер.
Подетално

Женскиот дуксер со капуљача Under Armour UA Rival Fleece Mesh Hoodie ви овозможува да останете удобни и подготвени за целодневни активности. Направен е од ултра мека ткаенина од руно со умерена тежина која е избришана одвнатре за да ви даде дополнителна топлина и удобност. Во лежерно вклопување, овој модел има раглан ракави, прилагодлива капа, преден џеб и метално затворање на горниот дел за лесно менување. Дополнителен слој од мрежестиот материјал е поставен на џебот и долниот раб за да се овозможи поголема дишливост кога се носи. Спецификација:
• Женски дуксер со прилагодлива капа
• Мека и топла руно ткаенина избрусена одвнатре
• Раглан ракави
• Кенгурски џеб
• Дополнителен слој од мрежен материјал
• Состав: 80% памук, 20% полиестер; мрежа: 100% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош