Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie
Женски дуксер
Код на производ:
(1356317-676)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Hb Hoodie

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски дуксер UNDER ARMOR Rival HB за тренинг или кога сакате постепено да се разладите после вежбање. Тимски или индивидуални спортови, загревање или истегнување, трчање или кардио, едно парче ги покрива барањата за удобна и функционална спортска опрема. Лесен, мек надвор и внатре, дуксерот носи препознатлив стил и квалитет на UA. Направен е од мешавина од памук со четкана внатрешност за дополнителна топлина. Капуљача со вкрстен врв со врвка и еластични манжетни и полите помагаат во загревањето на мускулите помеѓу две сесии за вежбање. Длабокиот кенгурски џеб ги чува вашите мали скапоцености безбедни и ги одржува вашите раце топли. Поместените шевови во пределот на рамената ја подобруваат подвижноста на рацете на овој дел од горните екстремитети. Спецификација: Женски дуксер за тренинг Капа Лого на UA во средината Кенгурски џеб Ребрест еластичен дел Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Женски дуксер UNDER ARMOR Rival HB за тренинг или кога сакате постепено да се разладите после вежбање. Тимски или индивидуални спортови, загревање или истегнување, трчање или кардио, едно парче ги покрива барањата за удобна и функционална спортска опрема. Лесен, мек надвор и внатре, дуксерот носи препознатлив стил и квалитет на UA. Направен е од мешавина од памук со четкана внатрешност за дополнителна топлина. Капуљача со вкрстен врв со врвка и еластични манжетни и полите помагаат во загревањето на мускулите помеѓу две сесии за вежбање. Длабокиот кенгурски џеб ги чува вашите мали скапоцености безбедни и ги одржува вашите раце топли. Поместените шевови во пределот на рамената ја подобруваат подвижноста на рацете на овој дел од горните екстремитети.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тренинг
 • Капа
 • Лого на UA во средината
 • Кенгурски џеб
 • Ребрест еластичен дел
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош