Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
UNDER ARMOUR Rival Terry Pants
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1361644-012)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry Pants

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Terry е долен дел од машка тренерка што ја обезбедува слободата на движење и удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Направен од француски фротир, мек одвнатре и мазен однадвор, обезбедува удобност и топлина кога е потребно. Материјалот што ја отстранува влагата и брзо се суши ве одржува суви и фокусирани за време на тренингот. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува оптимално вклопување. Спецификација:• Француски тери• Брзо сушење ткаенина• Материјал: памук, полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Terry е долен дел од машка тренерка што ја обезбедува слободата на движење и удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Направен од француски фротир, мек одвнатре и мазен однадвор, обезбедува удобност и топлина кога е потребно. Материјалот што ја отстранува влагата и брзо се суши ве одржува суви и фокусирани за време на тренингот. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува оптимално вклопување.
Спецификација:
• Француски тери
• Брзо сушење ткаенина
• Материјал: памук, полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош