Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Girls' UA Rival Fleece Joggers
UNDER ARMOUR Girls' UA Rival Fleece Joggers
UNDER ARMOUR Girls' UA Rival Fleece Joggers
UNDER ARMOUR Girls' UA Rival Fleece Joggers
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(1356487-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Girls' UA Rival Fleece Joggers

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате да се чувствувате удобно, топло и подготвени пред натпреварот - или после - ова е она што ќе сакате да го носите. Ние го нарекуваме "конкурентни тери". Можете исто така да го наречете вашиот нов фаворит Спецификација на производот: Францускиот фротир има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој Плетени слоеви за поголема издржливост каде што е потребно Еластичен појас со надворешна вратоврска Рачни џебови со патент Внатрешен спој: 77 cm 74% памук и 26% полиестер.
Подетално

Ако сакате да се чувствувате удобно, топло и подготвени пред натпреварот - или после - ова е она што ќе сакате да го носите. Ние го нарекуваме "конкурентни тери". Можете исто така да го наречете вашиот нов фаворит Спецификација на производот:

 • Францускиот фротир има мазен надворешен слој и топол, мек внатрешен слој
 • Плетени слоеви за поголема издржливост каде што е потребно
 • Еластичен појас со надворешна вратоврска
 • Рачни џебови со патент
 • Внатрешен спој: 77 cm
 • 74% памук и 26% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош