Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra
Спортски градник
Код на производ:
(1361042-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback Printed Sports Bra

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.195 ДЕН
Заштеда: 1.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Crossback е женски спортски градник за вежбање, дизајниран да обезбеди лесна поддршка за време на вежбање и секојдневно носење. Тоа е совршен избор за тренинзи со помал интензитет и спортски активности како фитнес, јога, џогирање или часови по танц. Изработен е од двослојна ткаенина HeatGear® со супериорна покриеност и исклучителна удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни за време на вежбањето. Неговата четиристрана конструкција овозможува голема растегливост, што придонесува за целосна слобода на движење, без пречки или непријатно стегање. Технологијата против мирис го спречува растот на микробите и ви помага да бидете безгрижни и фокусирани на вашите цели. Моделот вклучува отстранливи влошки со перфорации, подобрени за да обезбедат поголема дишливост и структура, еластични ленти вкрстени на задната страна и лента со контрастна марка под градите. Спецификација: HeatGear® Еластични ленти Вметнат дел што се вади Технологија против непријатни мириси и формирање на микроби Материјалот се растегнува во сите четири правци Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Under Armour Crossback е женски спортски градник за вежбање, дизајниран да обезбеди лесна поддршка за време на вежбање и секојдневно носење. Тоа е совршен избор за тренинзи со помал интензитет и спортски активности како фитнес, јога, џогирање или часови по танц. Изработен е од двослојна ткаенина HeatGear® со супериорна покриеност и исклучителна удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни за време на вежбањето. Неговата четиристрана конструкција овозможува голема растегливост, што придонесува за целосна слобода на движење, без пречки или непријатно стегање. Технологијата против мирис го спречува растот на микробите и ви помага да бидете безгрижни и фокусирани на вашите цели. Моделот вклучува отстранливи влошки со перфорации, подобрени за да обезбедат поголема дишливост и структура, еластични ленти вкрстени на задната страна и лента со контрастна марка под градите.
Спецификација:

 • HeatGear®
 • Еластични ленти
 • Вметнат дел што се вади
 • Технологија против непријатни мириси и формирање на микроби
 • Материјалот се растегнува во сите четири правци
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош