Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1366201-413)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR ColdGear® Infrared Utility Cargo Pants

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките карго панталони Under Armour ColdGear® Infrared се направени од исклучително меко руно, користејќи речиси бестежинска технологија ColdGear® Infrared. Отпечатокот на внатрешната страна на панталоните ја задржува топлината на телото додека се движите. Брусната ткаенина од руно е мека од двете страни. Инфрацрвената технологија ColdGear® користи мека, термички спроводлива обвивка за да ја апсорбира и задржи топлината на вашето тело. Водоотпорните ткаени слоеви нудат дополнителна издржливост и заштита. Еластичниот прилагодлив појас овозможува персонализирано вклопување, а товарните џебови нудат многу простор за складирање. Спецификација: ColdGear® Инфрацрвена технологија Карго џебови Водоотпорни плетени слоеви Еластичен прилагодлив појас Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машките карго панталони Under Armour ColdGear® Infrared се направени од исклучително меко руно, користејќи речиси бестежинска технологија ColdGear® Infrared. Отпечатокот на внатрешната страна на панталоните ја задржува топлината на телото додека се движите. Брусната ткаенина од руно е мека од двете страни. Инфрацрвената технологија ColdGear® користи мека, термички спроводлива обвивка за да ја апсорбира и задржи топлината на вашето тело. Водоотпорните ткаени слоеви нудат дополнителна издржливост и заштита. Еластичниот прилагодлив појас овозможува персонализирано вклопување, а товарните џебови нудат многу простор за складирање.
Спецификација:

 • ColdGear® Инфрацрвена технологија
 • Карго џебови
 • Водоотпорни плетени слоеви
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош