Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
Машки дуксер
Код на производ:
(1373363-012)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
2.312 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот lifestyle дуксер со капа Under Armour Rival Fleece Wordmark ве одржува топли и подготвени за речиси сè што правите. Лесен и удобен, овој дуксер е направен од исклучително мека ткаенина која ви нуди топлина и удобност. Ткаенината од руно со средна тежина од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичните манжетни на полите и ракавите го спречуваат студот да навлезе, додека кенгурскиот џеб е идеален за складирање на вашите ситници и затоплување на рацете. Спецификација: Прилагодлива капа Еластични манжетни на полите и ракавите Кенгурски џеб Руно ткаенина со средна тежина Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Машкиот lifestyle дуксер со капа Under Armour Rival Fleece Wordmark ве одржува топли и подготвени за речиси сè што правите. Лесен и удобен, овој дуксер е направен од исклучително мека ткаенина која ви нуди топлина и удобност. Ткаенината од руно со средна тежина од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичните манжетни на полите и ракавите го спречуваат студот да навлезе, додека кенгурскиот џеб е идеален за складирање на вашите ситници и затоплување на рацете.
Спецификација:

 • Прилагодлива капа
 • Еластични манжетни на полите и ракавите
 • Кенгурски џеб
 • Руно ткаенина со средна тежина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош