Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(1374105-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Essential Fleece Script

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел од женската тренерка Under Armour Essential Fleece Script е едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Загревањето не е само удобност пред големиот натпревар. Загревањето е неопходно и за да останете фокусирани и за да го подготвите телото. Токму затоа оваа долна тренерка работи за вас. Лесната и исклучително удобна ткаенина од руно од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичниот прилагодлив појас нуди идеално вклопување. Спецификација: Внатрешен спој: 70 cm Ткаенина од руно Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Состав: 63% памук, 37% полиестер.
Подетално

Долниот дел од женската тренерка Under Armour Essential Fleece Script е едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Загревањето не е само удобност пред големиот натпревар. Загревањето е неопходно и за да останете фокусирани и за да го подготвите телото. Токму затоа оваа долна тренерка работи за вас. Лесната и исклучително удобна ткаенина од руно од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичниот прилагодлив појас нуди идеално вклопување.
Спецификација:

 • Внатрешен спој: 70 cm
 • Ткаенина од руно
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 63% памук, 37% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош