Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo
Машки дуксер
Код на производ:
(1357093-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Big Logo

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер на Under Armour Rival Fleece Big Logo е вашето ново омилено парче за загревање, без разлика што правите. Лесен и удобен, овој дуксер е исклучително мек одвнатре. Брусениот ентериер и капата нудат дополнителна топлина, секогаш кога е потребно. Спецификација: Прилагодлива капа Кенгурски џеб Еластични манжетни на ракавите и рабовите Раглан ракави Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Машкиот дуксер на Under Armour Rival Fleece Big Logo е вашето ново омилено парче за загревање, без разлика што правите. Лесен и удобен, овој дуксер е исклучително мек одвнатре. Брусениот ентериер и капата нудат дополнителна топлина, секогаш кога е потребно.
Спецификација:

 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Раглан ракави
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош