Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
NIKE Sportswear Tech
Детски дуксер
Код на производ:
(CU9223-407)
NIKE

NIKE Sportswear Tech

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
4.312 ДЕН
Цена со попуст
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR TECH е детски дуксер за тинејџери со капуљача. Многу е удобен и топол. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработен е од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Необичен џеб на левиот ракав е практичен за безбедно складирање на потребните ситници. Патентот кој минува по целата должина на дуксерот се отвора во два правци. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во него, момчињата ќе се чувствуваат пријатно и удобно во текот на денот.Спецификација: Состав: 69% памук, 31% полиестер Дозволено е да се пере во машина за перење.
Подетално

Nike SPORTSWEAR TECH е детски дуксер за тинејџери со капуљача. Многу е удобен и топол. Модерниот дизајн носи класичен комфор и атрактивен изглед. Изработен е од материјали кои даваат чувство на мекост и удобност. Необичен џеб на левиот ракав е практичен за безбедно складирање на потребните ситници. Патентот кој минува по целата должина на дуксерот се отвора во два правци. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување. Во него, момчињата ќе се чувствуваат пријатно и удобно во текот на денот.

Спецификација:

 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Дозволено е да се пере во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош