Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew
Машки дуксер
Код на производ:
(1366405-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry Scribble Crew

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
1.745 ДЕН
Заштеда: 1.745 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате да уживате во удобноста, бидете загреани и подготвени пред натпреварот - или потоа, машките шорцеви за тренинг Under Armour RIVAL TERRY SCRIBBLE се она што ви треба. Слободно може да се каже дека ова е вашиот нов фаворит. Францускиот фротир однадвор е мазен, а внатре мек и топол. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето, а предните и задните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите мали предмети. Спецификација: Француски фротир Еластичен прилагодлив појас Предни и задни џебови Внатрешни шевови: 25 cm Состав: 74% памук, 26% полиестер.
Подетално

Ако сакате да уживате во удобноста, бидете загреани и подготвени пред натпреварот - или потоа, машките шорцеви за тренинг Under Armour RIVAL TERRY SCRIBBLE се она што ви треба. Слободно може да се каже дека ова е вашиот нов фаворит. Францускиот фротир однадвор е мазен, а внатре мек и топол. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето, а предните и задните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Француски фротир
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни и задни џебови
 • Внатрешни шевови: 25 cm
 • Состав: 74% памук, 26% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош