Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
COLUMBIA Windgates™
Женски дуксер
Код на производ:
(1991791890)
COLUMBIA

COLUMBIA Windgates™

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Windgates™ е женски дуксер за трчање со руно. Неговата удобна ткаенина за растегнување и технологија која ја отстранува потта од вашата кожа значи дека овој дуксер со руно може целосно да ве придружува во вашата активна авантура. Впечатливите шевови и големото лого на Колумбија го издвојуваат и прават овој дуксер да се издвојува од толпата. Спецификација: Женски дуксер за трчање на патека Технологија Omni-Wick™ Еластичен отвор на дното Кенгурски џеб Ткаенина за растегнување Материјал: 65% рециклиран полиестер / 35% полиестер.
Подетално

Columbia Windgates™ е женски дуксер за трчање со руно. Неговата удобна ткаенина за растегнување и технологија која ја отстранува потта од вашата кожа значи дека овој дуксер со руно може целосно да ве придружува во вашата активна авантура. Впечатливите шевови и големото лого на Колумбија го издвојуваат и прават овој дуксер да се издвојува од толпата. Спецификација:

 • Женски дуксер за трчање на патека
 • Технологија Omni-Wick™
 • Еластичен отвор на дното
 • Кенгурски џеб
 • Ткаенина за растегнување
 • Материјал: 65% рециклиран полиестер / 35% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош