Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
NIKE Sportswear Collection Essentials
Женски дуксер
Код на производ:
(DJ7668-219)
NIKE

NIKE Sportswear Collection Essentials

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Collection Essentials е лесна женски дуксер со капа што ви нуди пријатна удобност. Извезено на тешко руно, малото лого на Swoosh ја слави класиката и додава текстура. Дизајниран да паѓа на колковите со своето опуштено, пространо вклопување, овој дуксер има и спуштени раменици и широки ракави за безгрижен изглед и чувство. Тешкото руно е лесно избрусено, што резултира со мазна површина однадвор и мека површина одвнатре. Спецификација: Женски дуксер со капа – lifestyle Модел: loose fit Материјал: 80% памук / 20% полиестер Боја: Бела.
Подетално

Nike Sportswear Collection Essentials е лесна женски дуксер со капа што ви нуди пријатна удобност. Извезено на тешко руно, малото лого на Swoosh ја слави класиката и додава текстура. Дизајниран да паѓа на колковите со своето опуштено, пространо вклопување, овој дуксер има и спуштени раменици и широки ракави за безгрижен изглед и чувство. Тешкото руно е лесно избрусено, што резултира со мазна површина однадвор и мека површина одвнатре.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капа – lifestyle
 • Модел: loose fit
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер
 • Боја: Бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош