Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Training
adidas Training
adidas Training
adidas Training
adidas Training
adidas Training
Машки дуксер
Код на производ:
(HL8783)
adidas

adidas Training

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
3.670 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Training е машки дуксер за тренинг. За загревање или одмор после тренинг, тоа е помалку важно, единствено важно е тоа што овој модел е совршен избор за сите вас љубители на тренингот. Раглан ракавите ја зголемуваат слободата на движење и на тој начин ви овозможуваат непречено да тренирате. Благодарение на AEROREADY технологијата, ќе останете суви и свежи до самиот крај на тренингот, без разлика на интензитетот на тренингот. Затворете ги џебовите со клучеви, картичка и телефон и не грижете се за нивната безбедност. Дуксерот е направен од 100% рециклирани материјали и со тоа е дел од амбицијата на adidas да ја зачува нашата планета. Спецификација: Машки дуксер Капуљача AEROREADY технологија Џебови со патент Тесен крој Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Training е машки дуксер за тренинг. За загревање или одмор после тренинг, тоа е помалку важно, единствено важно е тоа што овој модел е совршен избор за сите вас љубители на тренингот. Раглан ракавите ја зголемуваат слободата на движење и на тој начин ви овозможуваат непречено да тренирате. Благодарение на AEROREADY технологијата, ќе останете суви и свежи до самиот крај на тренингот, без разлика на интензитетот на тренингот. Затворете ги џебовите со клучеви, картичка и телефон и не грижете се за нивната безбедност. Дуксерот е направен од 100% рециклирани материјали и со тоа е дел од амбицијата на adidas да ја зачува нашата планета.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • AEROREADY технологија
 • Џебови со патент
 • Тесен крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL2402
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HK9845
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL2184
  3.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.388 ДЕН
  Помош