Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
UNDER ARMOUR Rival Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(1356400-035)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
1.914 ДЕН
Заштеда: 1.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женски дуксер UNDER ARMOR Rival FZ е за тренинг или пак кога сакате постепено да се разладите после вежбање. Тимски или индивидуални спортови, загревање или истегнување, трчање или кардио, едно парче ги покрива барањата за удобна и функционална спортска опрема. Лесен, мек надвор и внатре, дуксерот носи препознатлив стил и квалитет на UA. Прилагодливата капа со врвка за влечење и еластичните манжетни помагаат да се загреат мускулите помеѓу две сесии за вежбање. Патентот со целосна должина го олеснува облекувањето и овозможува слоевитост на опремата. Длабоките кенгурски џебови ги чуваат вашите мали скапоцености безбедни и ги одржуваат вашите раце топли. Испуштените шевови во пределот на рамената ја подобруваат подвижноста на рацете на овој дел од горните екстремитети. Спецификација:• Женски дуксер за тренинг• Патент• Лого на UA• Кенгурски џебови• Прилагодлива капа• Ребрести манжетни• Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Женски дуксер UNDER ARMOR Rival FZ е за тренинг или пак кога сакате постепено да се разладите после вежбање. Тимски или индивидуални спортови, загревање или истегнување, трчање или кардио, едно парче ги покрива барањата за удобна и функционална спортска опрема. Лесен, мек надвор и внатре, дуксерот носи препознатлив стил и квалитет на UA. Прилагодливата капа со врвка за влечење и еластичните манжетни помагаат да се загреат мускулите помеѓу две сесии за вежбање. Патентот со целосна должина го олеснува облекувањето и овозможува слоевитост на опремата. Длабоките кенгурски џебови ги чуваат вашите мали скапоцености безбедни и ги одржуваат вашите раце топли. Испуштените шевови во пределот на рамената ја подобруваат подвижноста на рацете на овој дел од горните екстремитети.
Спецификација:
• Женски дуксер за тренинг
• Патент
• Лого на UA
• Кенгурски џебови
• Прилагодлива капа
• Ребрести манжетни
• Состав: 80% памук, 20% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош