Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
UNDER ARMOUR Vertical Signature
Машка маица
Код на производ:
(1366447-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Vertical Signature

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
945 ДЕН
Заштеда: 945 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour VERTICAL SIGNATURE е машка маица за тренинг која лесно ќе ве поддржи во текот на секојдневните напори. Совршено лесна и удобна, оваа маичка со кратки ракави ја вклучува технологијата Charged Cotton®, која ги има сите карактеристики на врвниот памук, но се суши побрзо. Материјалот е растеглив во сите четири правци, што придонесува за леснотија на секое движење, без чувство на ограничување или ограничување. Стандардниот крој со кратки ракави ја следи линијата на телото, обезбедувајќи ви удобност дури и при целодневна употреба. Спецификација: Машка маица за тренинг Стандарден крој Кратки ракави Наполнет Cotton® удобен материјал што брзо се суши Материјалот се растегнува во сите четири правци Состав: памук, полиестер.
Подетално

Under Armour VERTICAL SIGNATURE е машка маица за тренинг која лесно ќе ве поддржи во текот на секојдневните напори. Совршено лесна и удобна, оваа маичка со кратки ракави ја вклучува технологијата Charged Cotton®, која ги има сите карактеристики на врвниот памук, но се суши побрзо. Материјалот е растеглив во сите четири правци, што придонесува за леснотија на секое движење, без чувство на ограничување или ограничување. Стандардниот крој со кратки ракави ја следи линијата на телото, обезбедувајќи ви удобност дури и при целодневна употреба. Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Наполнет Cotton® удобен материјал што брзо се суши
 • Материјалот се растегнува во сите четири правци
 • Состав: памук, полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош