Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1370357-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Men's UA Rival Terry Athletic Department Joggers

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.574 ДЕН
Заштеда: 1.716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација на производот: Лесната ткаенина има мазен надворешен слој и топол мек внатрешен слој Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши Спакуван еластичен појас Отворени рачни џебови 80% памук, 20% полиестер Спецификација на производот: Лесната ткаенина има мазен надворешен слој и топол мек внатрешен слој Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши Спакуван еластичен појас со надворешен кабел за влечење 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Спецификација на производот:

 • Лесната ткаенина има мазен надворешен слој и топол мек внатрешен слој
 • Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши
 • Спакуван еластичен појас
 • Отворени рачни џебови
 • 80% памук, 20% полиестер Спецификација на производот:
 • Лесната ткаенина има мазен надворешен слој и топол мек внатрешен слој
 • Материјалот ја одбива потта и многу брзо се суши
 • Спакуван еластичен појас со надворешен кабел за влечење
 • 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош