Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
UNDER ARMOUR Woven
Женски дуксер
Код на производ:
(1369889-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Woven

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Цена со попуст
3.352 ДЕН
Заштеда: 838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската спортска јакна Under Armour Woven е врвна виндјакна за спортистите. Лесна е и прозрачна, и обезбедува заштита без оглед на временските услови. Водоотпорна и ветроупорна, оваа јакна ви овозможува да ги постигнете своите најдобри резултати, без разлика на се. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Лесната, еластична ткаенина обезбедува врвна удобност и издржливост. Прилагодливиот раб и еластичните манжетни на ракавите од раглан го спречуваат студот. Модерниот дизајн ве прави да се истакнувате во секоја пригода. Спецификација: UA Storm технологија Водоотпорна Отпорна на ветер Целосно затворање со патент Капа Прилагодлив раб Еластични манжетни Раглан ракави Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Женската спортска јакна Under Armour Woven е врвна виндјакна за спортистите. Лесна е и прозрачна, и обезбедува заштита без оглед на временските услови. Водоотпорна и ветроупорна, оваа јакна ви овозможува да ги постигнете своите најдобри резултати, без разлика на се. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Лесната, еластична ткаенина обезбедува врвна удобност и издржливост. Прилагодливиот раб и еластичните манжетни на ракавите од раглан го спречуваат студот. Модерниот дизајн ве прави да се истакнувате во секоја пригода.
Спецификација:

 • UA Storm технологија
 • Водоотпорна
 • Отпорна на ветер
 • Целосно затворање со патент
 • Капа
 • Прилагодлив раб
 • Еластични манжетни
 • Раглан ракави
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош