Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank
Женска маица
Код на производ:
(1361068-690)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock HeatGear® Tank

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.345 ДЕН
Заштеда: 1.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock е женска маица без ракави за тренинг. Длабоките странични исечоци под рацете придонесуваат за полесна подвижност за време на тренингот. Бикот како карактеристика на колекцијата Project Rock се наоѓа на страната на маицата и ќе ве мотивира да се претставите уште подобро. Пријатниот материјал е одличен за интензивно тренирање и секаков вид физичка активност. Спецификација: Женска маица без ракави Лого на Project Rock.
Подетално

Under Armour Project Rock е женска маица без ракави за тренинг. Длабоките странични исечоци под рацете придонесуваат за полесна подвижност за време на тренингот. Бикот како карактеристика на колекцијата Project Rock се наоѓа на страната на маицата и ќе ве мотивира да се претставите уште подобро. Пријатниот материјал е одличен за интензивно тренирање и секаков вид физичка активност.
Спецификација:

 • Женска маица без ракави
 • Лого на Project Rock

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош