Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
NIKE Club
Детски тренерки
Код на производ:
(26J751-A0S)
NIKE

NIKE Club

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE CLUB е детска тренерка за девојчиња. Оставете ги вашите малечки да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Мекото руно со лабаво, пространо вклопување ја прави оваа тренерка многу пријатна и удобна, така што вашите бебиња ќе ја добиваат пријатноста и удобноста што им се потребни во секое време додека го истражуваат светот околу нив. Ребрестиот еластичен дел спречува несакано движење и продирање на постуден воздух. Аспираторот обезбедува дополнителна топлина кога вашите бебиња се надвор. Долниот дел од тренерката одлично стои и дава целосна слобода на движење. Мекиот еластичен појас обезбедува одлично вклопување, обезбедувајќи лесна персонализација. Градиентниот принт и логото NIKE на градите ќе всадат кај вашите бебиња љубов кон спортскиот стил, удобност и леснотија уште од првите денови. Спецификација: Детски тренерки за девојчиња Ребрест еластичен дел Лого на NIKE Лабав, простран крој Еластична половина Градиент печатење.
Подетално

NIKE CLUB е детска тренерка за девојчиња. Оставете ги вашите малечки да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Мекото руно со лабаво, пространо вклопување ја прави оваа тренерка многу пријатна и удобна, така што вашите бебиња ќе ја добиваат пријатноста и удобноста што им се потребни во секое време додека го истражуваат светот околу нив. Ребрестиот еластичен дел спречува несакано движење и продирање на постуден воздух. Аспираторот обезбедува дополнителна топлина кога вашите бебиња се надвор. Долниот дел од тренерката одлично стои и дава целосна слобода на движење. Мекиот еластичен појас обезбедува одлично вклопување, обезбедувајќи лесна персонализација. Градиентниот принт и логото NIKE на градите ќе всадат кај вашите бебиња љубов кон спортскиот стил, удобност и леснотија уште од првите денови. Спецификација:

 • Детски тренерки за девојчиња
 • Ребрест еластичен дел
 • Лого на NIKE
 • Лабав, простран крој
 • Еластична половина
 • Градиент печатење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка 26J165-023
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  ocene
  3
  1.494 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.490 ДЕН
  Помош