Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra
Спортски градник
Код на производ:
(1365744-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Armour® Mid Crossback 80s Sports Bra

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.195 ДЕН
Заштеда: 1.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот спортски градник Under Armour Crossback Mid 80-тите обезбедува стратешка поддршка за време на активности со среден интензитет како што се возење велосипед, вежбање со тегови и бокс. Меките, отстранливи влошки се направени од ткаенина што брзо се суши и нудат дополнителна структура. Перфорациите обезбедуваат дополнителна дишливост додека вкрстените ремени на задната страна овозможуваат слобода на движење. Иновативната внатрешна конструкција им помага на влошките да останат на своето место при носење и перење. Супер-мазната, двослојна ткаенина HeatGear® обезбедува супериорно чувство до кожата. Со својството за лесно отстранување на потта од вашата кожа, женскиот спортски градник Under Armour Crossback Mid 80s ќе стане незаменлив дел од вашата спортска опрема. Спецификација: Спортски градник за вежбање со среден интензитет Отстранливи влошки Двојна HeatGear® ткаенина Вкрстени ремени на грбот Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Женскиот спортски градник Under Armour Crossback Mid 80-тите обезбедува стратешка поддршка за време на активности со среден интензитет како што се возење велосипед, вежбање со тегови и бокс. Меките, отстранливи влошки се направени од ткаенина што брзо се суши и нудат дополнителна структура. Перфорациите обезбедуваат дополнителна дишливост додека вкрстените ремени на задната страна овозможуваат слобода на движење. Иновативната внатрешна конструкција им помага на влошките да останат на своето место при носење и перење. Супер-мазната, двослојна ткаенина HeatGear® обезбедува супериорно чувство до кожата. Со својството за лесно отстранување на потта од вашата кожа, женскиот спортски градник Under Armour Crossback Mid 80s ќе стане незаменлив дел од вашата спортска опрема.
Спецификација:

 • Спортски градник за вежбање со среден интензитет
 • Отстранливи влошки
 • Двојна HeatGear® ткаенина
 • Вкрстени ремени на грбот
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош