Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Детски хеланки
Код на производ:
(DV3232-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential се хеланки со полудлабок струк за девојчиња. Ако сте еден од оние луѓе кои поголемиот дел од времето го поминуваат во хеланки, штотуку го пронајдовте вашиот нов омилен пар. Што ги прави посебни овие хеланки? Златното, сјајно Nike Swoosh лого сјае од утро до вечер, правејќи го овој модел урбан и модерен. Лесниот и растеглив материјал ќе ви ги прегрне нозете и половината во пријатна удобност. Спецификација: Хеланки за девојки Полудлабок струк Еластичен појас Slim fit Состав: 66% памук, 33% полиестер, 6 % спандекс .
Подетално

Nike Sportswear Essential се хеланки со полудлабок струк за девојчиња. Ако сте еден од оние луѓе кои поголемиот дел од времето го поминуваат во хеланки, штотуку го пронајдовте вашиот нов омилен пар. Што ги прави посебни овие хеланки? Златното, сјајно Nike Swoosh лого сјае од утро до вечер, правејќи го овој модел урбан и модерен. Лесниот и растеглив материјал ќе ви ги прегрне нозете и половината во пријатна удобност.
Спецификација:

 • Хеланки за девојки
 • Полудлабок струк
 • Еластичен појас
 • Slim fit
 • Состав: 66% памук, 33% полиестер, 6 % спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош