Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
Машки дуксер
Код на производ:
(HL3855)
adidas

adidas Designed For Gameday

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Gameday се машки долен дел тренерки наменети за сите љубители на фудбалот. Чекаме четири години за најинтересниот фудбалски настан. Овие машки тренерки се подготвени и ја изразуваат еуфоријата со својата графика. Мекиот материјал ќе се погрижи да ви биде удобно додека навивате за вашиот тим, а потоа ќе сфатите дека единственото нешто што сакате да го носите се овие тренерки, на дневна база. Спецификација: Машки долен дел тренерки Џебови со патент Еластичен појас со учкур Тесен крој Состав: 78% рециклиран полиестер, 22% еластин.
Подетално

adidas Designed For Gameday се машки долен дел тренерки наменети за сите љубители на фудбалот. Чекаме четири години за најинтересниот фудбалски настан. Овие машки тренерки се подготвени и ја изразуваат еуфоријата со својата графика. Мекиот материјал ќе се погрижи да ви биде удобно додека навивате за вашиот тим, а потоа ќе сфатите дека единственото нешто што сакате да го носите се овие тренерки, на дневна база.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Џебови со патент
 • Еластичен појас со учкур
 • Тесен крој
 • Состав: 78% рециклиран полиестер, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош