Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Boys' Project Rock Woven Shorts
UNDER ARMOUR Boys' Project Rock Woven Shorts
UNDER ARMOUR Boys' Project Rock Woven Shorts
UNDER ARMOUR Boys' Project Rock Woven Shorts
Код на производ:
(1361853-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Boys' Project Rock Woven Shorts

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.195 ДЕН
Заштеда: 1.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификации на производот: Under Armour Boys' Project Rock Woven Shorts се детски шорцеви за обука кои ги поместуваат границите на удобноста.Тоа е дел од автентичната колекција Project Rock дизајнирана со цел да обезбеди интензивна поддршка за време на секојдневните спортски активности. Изработена е од светлина, издржлива и супер удобна ткаенина која има висока способност за растегнување и приспособување на движењата.Пресекот е лежерен, со прилагодлив ремен, отворени џебови и обликуван раб кој е значително подолг одзади. Логото Brahma Bull на десната нога симболизира енергија и упорност и е дизајнирано од Двејн Џонсон. Детски шорцеви за обука Облик раб на нозете Појас со внатрешно прилагодување Удобен, флексибилен материјал Состав: 88% полиестер, 12% еластин.
Подетално

Спецификации на производот: Under Armour Boys' Project Rock Woven Shorts се детски шорцеви за обука кои ги поместуваат границите на удобноста.Тоа е дел од автентичната колекција Project Rock дизајнирана со цел да обезбеди интензивна поддршка за време на секојдневните спортски активности. Изработена е од светлина, издржлива и супер удобна ткаенина која има висока способност за растегнување и приспособување на движењата.Пресекот е лежерен, со прилагодлив ремен, отворени џебови и обликуван раб кој е значително подолг одзади. Логото Brahma Bull на десната нога симболизира енергија и упорност и е дизајнирано од Двејн Џонсон.

 • Детски шорцеви за обука
 • Облик раб на нозете
 • Појас со внатрешно прилагодување
 • Удобен, флексибилен материјал
 • Состав: 88% полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM 9-10г.
  SM
  S 9-10г.
  YMD 11-12г.
  MD
  M 11-12г.
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L 13-14г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош