Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(1361559-112)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry Big Logo Hoodie

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
1.914 ДЕН
Заштеда: 1.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Terry е машки дуксер која ви помага да се подготвите за тренинг и да бидете совршено опуштени после него. Изработен е од ултралесна фротир ткаенина со мека внатрешност, за да ви даде повеќе топлина и удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Панелите за дишење се стратешки поставени за флексибилност и дополнителна апсорпција на влага. Спецификација: Машки дуксери - тренинг, lifestyle Лесен и прозрачен материјал од француски фротир Кенгурски џеб Брзо сушење ткаенина Состав: памук, полиестер.
Подетално

Under Armour Terry е машки дуксер која ви помага да се подготвите за тренинг и да бидете совршено опуштени после него. Изработен е од ултралесна фротир ткаенина со мека внатрешност, за да ви даде повеќе топлина и удобност. Ткаенината ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Панелите за дишење се стратешки поставени за флексибилност и дополнителна апсорпција на влага. Спецификација:

 • Машки дуксери - тренинг, lifestyle
 • Лесен и прозрачен материјал од француски фротир
 • Кенгурски џеб
 • Брзо сушење ткаенина
 • Состав: памук, полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош