Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Машки дуксер
Код на производ:
(1367107-112)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock е машка дуксерка за тренинг која ќе ве мотивира да ги надминете своите граници. Колекцијата е лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, попознат по прекарот Рок. При изработката на овој дуксер, користени се пријатни материјали и однадвор и одвнатре. Друга предност на овој производ е технологијата на абсорбента, која ќе ве одржува свежи и суви за време на сите ваши активности. Спецификација: Машки дуксер Преден кенгурски џеб Колекција на Двејн Џонсон Материјал: француски фротир.
Подетално

Under Armour Project Rock е машка дуксерка за тренинг која ќе ве мотивира да ги надминете своите граници. Колекцијата е лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, попознат по прекарот Рок. При изработката на овој дуксер, користени се пријатни материјали и однадвор и одвнатре. Друга предност на овој производ е технологијата на абсорбента, која ќе ве одржува свежи и суви за време на сите ваши активности.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Преден кенгурски џеб
 • Колекција на Двејн Џонсон
 • Материјал: француски фротир

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош