Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ6924-334)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air lifestyle женската маица е парче облека кое секогаш ја имаме во нашиот плакар, а сè уште бараме нови. Овој функционален модел лесно се вклопува во сите спортски комбинации, без разлика дали сте физички активни или не. Основата на добриот стил се парчињата на кои можете да изградите, а Nike Air може да се носи самостојно или како еден од слоевите. Кога температурите почнуваат да опаѓаат, плетената, растеглива ткаенина ги покрива торзото и рацете, обезбедувајќи топлина и удобност. Задниот раб се дели за да овозможи повеќе простор за движење. Nike логото ја истакнува вашата посветеност на брендот. Спецификација: Женска lifestyle маица Широк крој Дозволено перење во машина за перење Печатена Swoosh Air графика Состав: 90% памук, 10% полиестер.
Подетално

Nike Air lifestyle женската маица е парче облека кое секогаш ја имаме во нашиот плакар, а сè уште бараме нови. Овој функционален модел лесно се вклопува во сите спортски комбинации, без разлика дали сте физички активни или не. Основата на добриот стил се парчињата на кои можете да изградите, а Nike Air може да се носи самостојно или како еден од слоевите. Кога температурите почнуваат да опаѓаат, плетената, растеглива ткаенина ги покрива торзото и рацете, обезбедувајќи топлина и удобност. Задниот раб се дели за да овозможи повеќе простор за движење. Nike логото ја истакнува вашата посветеност на брендот.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Широк крој
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Печатена Swoosh Air графика
 • Состав: 90% памук, 10% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош