Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1352026-066)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Unstoppable

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
2.945 ДЕН
Заштеда: 2.945 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Unstoppable се долен дел машки тренерки дизајниран за тренирање во сите услови. Изработен е од лесен плетен материјал со технологија UA Storm која ја отфрла водата, без губење на дишењето и удобноста. Технолошки напредната ткаенина ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Материјалот е издржлив и растеглив во сите четири правци, што придонесува за лесно секојдневно движење, без ограничувања и ограничувања. Овој долен дел од тренерката има товарни џебови со патент, џебови со отворени раце и еластичен појас со внатрешно прилагодување. Подигнете ги вашите перформанси на тренирање на следното ниво во Under Armour Unstoppable Cargo Pants.Спецификација: Машки долен дел тренерки - тренинг, lifestyle Стандарден крој со малку заострени ногaвици Еластичен појас со внатрешно прилагодување Предни рачни џебови; карго џебови со патент Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Under Armour Unstoppable се долен дел машки тренерки дизајниран за тренирање во сите услови. Изработен е од лесен плетен материјал со технологија UA Storm која ја отфрла водата, без губење на дишењето и удобноста. Технолошки напредната ткаенина ефикасно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши, така што останувате пријатно ладни цело време. Материјалот е издржлив и растеглив во сите четири правци, што придонесува за лесно секојдневно движење, без ограничувања и ограничувања. Овој долен дел од тренерката има товарни џебови со патент, џебови со отворени раце и еластичен појас со внатрешно прилагодување. Подигнете ги вашите перформанси на тренирање на следното ниво во Under Armour Unstoppable Cargo Pants.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки - тренинг, lifestyle
 • Стандарден крој со малку заострени ногaвици
 • Еластичен појас со внатрешно прилагодување
 • Предни рачни џебови; карго џебови со патент
 • Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош