Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
UNDER ARMOUR Essential Fleece Script
Женски дуксер
Код на производ:
(1374107-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Essential Fleece Script

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер со капа за тренинг Under Armour Essential Fleece е едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Загревањето не е само удобност пред големиот натпревар. Загревањето е неопходно и за да останете фокусирани и за да го подготвите телото. Токму затоа оваа качулка работи за вас. Лесната и исклучително удобна ткаенина од руно од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичните манжетни и полите го одржуваат овој дуксер на место. Спецификација: Прилагодлива капа Ткаенина од руно Еластични манжетни на ракавите и полите Кенгурски џеб Спуштени шевови на рамо Пошироки ракави Состав: 63% памук, 37% полиестер.
Подетално

Женскиот дуксер со капа за тренинг Under Armour Essential Fleece е едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Загревањето не е само удобност пред големиот натпревар. Загревањето е неопходно и за да останете фокусирани и за да го подготвите телото. Токму затоа оваа качулка работи за вас. Лесната и исклучително удобна ткаенина од руно од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичните манжетни и полите го одржуваат овој дуксер на место.
Спецификација:

 • Прилагодлива капа
 • Ткаенина од руно
 • Еластични манжетни на ракавите и полите
 • Кенгурски џеб
 • Спуштени шевови на рамо
 • Пошироки ракави
 • Состав: 63% памук, 37% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош