Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
ICEPEAK Hallela
Женска јакна
Код на производ:
(32406377L-980)
ICEPEAK

ICEPEAK Hallela

Претходна цена
17.290 ДЕН
Моментална цена
17.290 ДЕН
Цена со попуст
13.832 ДЕН
Заштеда: 3.458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK HALLELA е женска outdoor јакна со капа за скијање. Изработен од 4-насочен растеглив материјал, кој е растеглив по ширина и должина и на тој начин ви овозможува слобода на движење за време на спортски активности. Јакната има качулка што се вади и прилагоди, еластични краеви на ракавите, внатрешен џеб со патент и џеб за ски карта. Има фиксна снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента. Материјалот е обработен за да одбие вода без употреба на PFC, а има и преден патент кој е водоотпорен. Спецификација: Женска јакна за скијање Водоотпорен патент Висока јака Капа што се откачува Странични џебови со патент Внатрешен џеб со патент Џеб за ски карта Состав: 88% полиестер и 12% еластин.
Подетално

ICEPEAK HALLELA е женска outdoor јакна со капа за скијање. Изработен од 4-насочен растеглив материјал, кој е растеглив по ширина и должина и на тој начин ви овозможува слобода на движење за време на спортски активности. Јакната има качулка што се вади и прилагоди, еластични краеви на ракавите, внатрешен џеб со патент и џеб за ски карта. Има фиксна снежна бариера со силиконска анти-лизгачка лента. Материјалот е обработен за да одбие вода без употреба на PFC, а има и преден патент кој е водоотпорен.
Спецификација:

 • Женска јакна за скијање
 • Водоотпорен патент
 • Висока јака
 • Капа што се откачува
 • Странични џебови со патент
 • Внатрешен џеб со патент
 • Џеб за ски карта
 • Состав: 88% полиестер и 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош