Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
NEW BALANCE Uni-ssentials
Код на производ:
(UP21500-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Uni-ssentials

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс тренерките New Balance Uni-ssentials нудат израз на класичниот стил на New Balance, но без дефинирање на полот.Се одликува со ултра удобна фротир ткаенина, еластичен појас и еластични манжетни на нозете. Удобноста и добриот изглед пред се друго.Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични манжетни на нозете Состав: 280гр француски фротир, 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Унисекс тренерките New Balance Uni-ssentials нудат израз на класичниот стил на New Balance, но без дефинирање на полот.Се одликува со ултра удобна фротир ткаенина, еластичен појас и еластични манжетни на нозете. Удобноста и добриот изглед пред се друго.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични манжетни на нозете
 • Состав: 280гр француски фротир, 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош