Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(1553511397)
COLUMBIA

COLUMBIA Fast Trek™ III Half Zip Fleece

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Fast Trek™ III е машки дуксер со половина патент, совршен за сите активности на отворено. Има причина зошто планинската технологија е една од нашите најпопуларни технологии за опрема за активни авантури на отворено. Првата е што дава феноменално чувство, а втората е дека содржи технологија Omni-wick која ја отстранува влагата од вашата кожа и ја шири низ површината на ткаенината, по што брзо испарува оставајќи ве чувство на свежо долго време. време. Џебот на градите со патент е тука за сите неопходни работи што треба да ги имате со вас за време на вашата авантура.Спецификација: Машки дуксер за активности на отворено Должина на патент Џеб на градите со патент Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Fast Trek™ III е машки дуксер со половина патент, совршен за сите активности на отворено. Има причина зошто планинската технологија е една од нашите најпопуларни технологии за опрема за активни авантури на отворено. Првата е што дава феноменално чувство, а втората е дека содржи технологија Omni-wick која ја отстранува влагата од вашата кожа и ја шири низ површината на ткаенината, по што брзо испарува оставајќи ве чувство на свежо долго време. време. Џебот на градите со патент е тука за сите неопходни работи што треба да ги имате со вас за време на вашата авантура.
Спецификација:

 • Машки дуксер за активности на отворено
 • Должина на патент
 • Џеб на градите со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош