Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(1370453-408)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Men's Project Rock Heavyweight Terry Hoodie

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација на производот: Материјалот од мешавина од памук е супер мек и удобен, обезбедувајќи класично атлетско чувство Преден кенгурски џеб Ребрести манжетни Раглан ракави Детали за логото 73% памук, 27% полиестер.
Подетално

Спецификација на производот:

 • Материјалот од мешавина од памук е супер мек и удобен, обезбедувајќи класично атлетско чувство
 • Преден кенгурски џеб
 • Ребрести манжетни
 • Раглан ракави
 • Детали за логото
 • 73% памук, 27% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош