Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece FZ
UNDER ARMOUR Rival Fleece FZ
UNDER ARMOUR Rival Fleece FZ
UNDER ARMOUR Rival Fleece FZ
Детски дуксер
Код на производ:
(1366045-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece FZ

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Kid's Lifestyle Hoodie for Teens е идеално парче облека за загревање пред било каков вид на спортска активност. Ќе ве освои неговата леснотија, удобност и исклучително мека внатрешност. Брусеното памучно руно нуди неодолива топлина, која е идеална за преодниот период. Капата е тука за дополнителна заштита, а предните џебови се тука за складирање на ситници. Еластичните манжетни и појасот го одржуваат овој дуксер на место додека се движите и уживате во денот. Спецификација: Целосно затворање со патент Капа Предни џебови Еластични манжетни на ракавите и појасот Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Kid's Lifestyle Hoodie for Teens е идеално парче облека за загревање пред било каков вид на спортска активност. Ќе ве освои неговата леснотија, удобност и исклучително мека внатрешност. Брусеното памучно руно нуди неодолива топлина, која е идеална за преодниот период. Капата е тука за дополнителна заштита, а предните џебови се тука за складирање на ситници. Еластичните манжетни и појасот го одржуваат овој дуксер на место додека се движите и уживате во денот. Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Капа
 • Предни џебови
 • Еластични манжетни на ракавите и појасот
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1366045-684
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош