Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
UNDER ARMOUR Rival Fleece HB
Женски дуксер
Код на производ:
(1356317-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece HB

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот lifestyle дуксер Under Armour Rival Fleece HB е вашето ново омилено парче за загревање, без разлика што правите. Лесен и удобен, овој дуксер е исклучително мек одвнатре. Брусениот ентериер и капа нудат дополнителна топлина, секогаш кога е потребно. Спецификација: Прилагодлива капа Кенгурски џеб Еластични манжетни на ракавите и рабовите Раглан ракави Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Женскиот lifestyle дуксер Under Armour Rival Fleece HB е вашето ново омилено парче за загревање, без разлика што правите. Лесен и удобен, овој дуксер е исклучително мек одвнатре. Брусениот ентериер и капа нудат дополнителна топлина, секогаш кога е потребно.
Спецификација:

 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џеб
 • Еластични манжетни на ракавите и рабовите
 • Раглан ракави
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош