Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings
Женски хеланки
Код на производ:
(1365801-554)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Meridian Rib Waistband Ankle Leggings

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.003 ДЕН
Заштеда: 1.287 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за вежбање Under Armour MERIDIAN се одликуваат со специјално дизајнирана ткаенина која нуди уникатен вид на мекост што лесно ја отстранува потта од вашата кожа. Лесни и прозрачни, овие хеланки се подготвени за работа. Исклучително мека и еластична ткаенина обезбедува поддршка и траен комфор. Четиринасочната еластичност на ткаенината овозможува подобро движење во сите правци. Со цел да остане сува и свежа за време на тренингот, ткаенината лесно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши. Технологијата против непријатните мириси го спречува развојот на микробите кои ги предизвикуваат. Широкиот, еластичен појас нуди сигурност и сигурност, додека два странични џебови ви овозможуваат да складирате мали предмети. Спецификација: Цела должина Широк еластичен појас Два странични џебови Брзо сушечка ткаенина Технологија против непријатни мириси Состав: 72% најлон, 28% еластин.
Подетално

Женските хеланки за вежбање Under Armour MERIDIAN се одликуваат со специјално дизајнирана ткаенина која нуди уникатен вид на мекост што лесно ја отстранува потта од вашата кожа. Лесни и прозрачни, овие хеланки се подготвени за работа. Исклучително мека и еластична ткаенина обезбедува поддршка и траен комфор. Четиринасочната еластичност на ткаенината овозможува подобро движење во сите правци. Со цел да остане сува и свежа за време на тренингот, ткаенината лесно ја отстранува потта од кожата и брзо се суши. Технологијата против непријатните мириси го спречува развојот на микробите кои ги предизвикуваат. Широкиот, еластичен појас нуди сигурност и сигурност, додека два странични џебови ви овозможуваат да складирате мали предмети.
Спецификација:

 • Цела должина
 • Широк еластичен појас
 • Два странични џебови
 • Брзо сушечка ткаенина
 • Технологија против непријатни мириси
 • Состав: 72% најлон, 28% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош