Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
UNDER ARMOUR Summit
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1366226-066)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Summit

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
2.395 ДЕН
Заштеда: 2.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел од машката тренерка Under Armour Summit е изработен од удобен материјал и благодарение на еластичната ткаенина која се протега во четири правци овозможува неограничено движење во сите правци. Двојно плетената ткаенина е мека, флексибилна и прозрачна, за сета потребна удобност и мобилност. Материјалот лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Четиринасочната еластична технологија овозможува подобра флексибилност на облеката во која било насока. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето, а предните и задните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите мали предмети. Спецификација: Француски фротир Еластичен прилагодлив појас Предни и задни џебови Состав: 77% полиестер, 23% памук.
Подетално

Долниот дел од машката тренерка Under Armour Summit е изработен од удобен материјал и благодарение на еластичната ткаенина која се протега во четири правци овозможува неограничено движење во сите правци. Двојно плетената ткаенина е мека, флексибилна и прозрачна, за сета потребна удобност и мобилност. Материјалот лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Четиринасочната еластична технологија овозможува подобра флексибилност на облеката во која било насока. Плетените слоеви нудат дополнителна издржливост каде што е потребно. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го персонализирате вклопувањето, а предните и задните џебови ви дозволуваат да ги складирате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Француски фротир
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни и задни џебови
 • Состав: 77% полиестер, 23% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош