Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DV3057-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club се спортски тренерки за момчиња. Ведриот дизајн одлично ќе се вклопи во секојдневниот живот на најмалите, без разлика дали одат на тренинг или некои активности надвор од училиште. Нема да им недостига удобност доколку го изберат ова парче облека. Чувството на светлина што го дава при неговото носење е незаменливо. Еластичниот појас со прилагодлив учкур нуди можност за максимално прилагодување според нивните желби и потреби. Страничните џебови се тука за безбедно складирање на телефон, клучеви и сите други ситници. Спецификација: Тренерки за момчиња Странични џебови Еластичен појас со учкур Еластични делови Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club се спортски тренерки за момчиња. Ведриот дизајн одлично ќе се вклопи во секојдневниот живот на најмалите, без разлика дали одат на тренинг или некои активности надвор од училиште. Нема да им недостига удобност доколку го изберат ова парче облека. Чувството на светлина што го дава при неговото носење е незаменливо. Еластичниот појас со прилагодлив учкур нуди можност за максимално прилагодување според нивните желби и потреби. Страничните џебови се тука за безбедно складирање на телефон, клучеви и сите други ситници.
Спецификација:

 • Тренерки за момчиња
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Еластични делови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош